0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran جام حذفی
پدیده مشهد
-
-
Naft Masjed Soleyman FC
inprogress
۱۶:۲۰
ZOB Ahan Isfahan FC
-
-
مس کرمان
inprogress
۱۶:۵۰
Shahin Bushehr FC
-
-
سایپا کرج
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  International بازی های ملی دوستانه
Peru
۱
۱
Uruguay
Finished
۰۵:۰۰
Bolivia
۳
۱
Haiti
Finished
۰۳:۳۰
  International Clubs UEFA Champions League, Women, Knockout stage
Breidablik
-
-
پاری سن ژرمن
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
DBK Fortuna Hjoerring
-
-
المپیک لیون
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Biik Kazygurt
۰
۵
بايرن مونيخ
Finished
۱۱:۳۰
اسلاویا پراگ
-
-
Arsenal Lfc
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Manchester City Lfc
-
-
اتلتیکومادرید
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Broendby IF
-
-
Glasgow City Lfc
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
وولفسبورگ
-
-
FC Twente Enschede
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
CA Bragantino SP
۲
۲
Oeste FC SP
Finished
۰۴:۰۰
امریکا ام جی
۲
۰
Vila Nova FC GO
Finished
۰۳:۰۰
Londrina EC PR
۰
۰
Figueirense FC SC
Finished
۰۱:۴۵
Criciuma EC SC
۱
۱
EC Vitoria BA
Finished
۰۱:۴۵
Parana Clube PR
۱
۰
Brasil De Pelotas RS
Finished
۰۱:۴۵
CRB AL
۰
۰
Operario Fec PR
Finished
۰۳:۰۰
EC Sao Bento SP
۱
۲
Coritiba FC PR
Finished
۰۴:۰۰
  Philippines Philippines Football League
Kaya Fc-iloilo
۳
۱
Green Archers United
Finished
۱۱:۳۰
Ceres-Negros FC
۳
۰
Mendiola Fc
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Primera Nacional, Group B
CA Tigre
۱
۰
Villa Dalmine
Finished
۰۱:۴۰
Chacarita Juniors
۱
۱
Deportivo Riestra Afbc
Finished
۰۲:۳۰
  Costa Rica Primera Division, Apertura
AD San Carlos
۲
۲
Limon FC
Finished
۰۵:۳۰
  Chile Primera Division
Union Espanola
۳
۱
Coquimbo Unido
Finished
۰۰:۳۰
CD Antofagasta
۱
۰
Audax Italiano La Florida
Finished
۰۳:۰۰
  Indonesia Liga 1
Persija Jakarta
۱
۲
Semen Padang FC
Finished
۱۲:۰۰
PSM Makassar
۶
۲
Arema FC
Finished
۱۵:۰۰
  Romania Liga 2
FC Rapid 1923
-
-
FC Petrolul Ploiesti
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain LaLiga 2
Fuenlabrada CF
-
-
Real Zaragoza
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Slovenia Slovenia Cup
NK Aluminij Kidricevo
-
-
FC Koper
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Nafta Lendava
-
-
NK Rudar Velenje
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Russia Zone Privolzhye
Mordoviya
-
-
Krylia Sovetov-m Cpf Samara
Finished
۱۵:۳۰
  Slovakia U19 1. Liga
Dunajska Streda
-
-
Slovan Bratislava
Finished
۱۵:۳۰
  Poland Puchar Polski
Escola Varsovia Warszawa
-
-
Blonianka Blonie
inprogress
۱۶:۳۰
  South Africa National First Division
Moroka Swallows
-
-
TS Galaxy FC
inprogress
۱۷:۰۰
Real Kings FC
-
-
Uthongathi FC
inprogress
۱۷:۰۰
  Greece Cup EPS Achaias
Panionios/Achilleas Agias
-
-
Anagennisi Patron
inprogress
۱۶:۳۰
  Belarus Pervaya Liga
FC Smorgon
-
-
Lokomotiv Gomel
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
FC Bayern Alzenau 1920
-
-
SC Freiburg II
inprogress
۱۷:۳۰
  USA USL, Championship
EL Paso Locomotive FC
۴
۱
Portland Timbers II
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Copa Argentina
CA Central Cordoba SE
-
-
Estudiantes De La Plata
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۵
  Argentina Primera Division, Women
Defensores De Belgrano
-
-
Gimnasia Y Esgrima La Plata
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Uruguay Primera Division, Clausura
Boston River
-
-
CA Progreso
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Danubio FC
-
-
Atletico Fenix Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cerro Largo FC
-
-
CA Juventud De Las Piedras
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Cerro
-
-
CA River Plate
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Edenderry Town
-
-
Newbridge Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Czech Republic Krajsky prebor
SK Hostivar
-
-
Kolovraty
inprogress
۱۷:۳۰
  Argentina Primera Nacional, Group A
CA Barracas Central
-
-
Club Atletico Temperley
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Norway Amateur U19 Interkrets
Skeid Fotball
-
-
Raufoss
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Germany Amateur Landespokal Hessen
FC 1931 Eddersheim
-
-
FC Giessen
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Viimsi JK II
-
-
Parnu JK Poseidon N.
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Paide Linnameeskond III
-
-
Pärnu JK Vaprus II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie D
Foggia Calcio
-
-
Asd Turris Calcio
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Denmark Amateur U21
BK Skjold
-
-
Vanlose IF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Argentina Camp. De Reserva De Primera Division B National
CA Estudiantes
-
-
Deportivo Moron Res.
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Russia Zone Moscow
FC Strogino-M
-
-
FK Rosich
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Hong Kong Reserve Division
Kwoon Chung Southern
-
-
Happy Valley
Finished
۱۶:۰۰
  Russia Zone SFD/NCFD
UOR Dagestan
-
-
Vainakh Argun
inprogress
۱۷:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
Orleta Radzyn Podlaski
-
-
Podlasie Biala Podlaska
inprogress
۱۷:۰۰
  Slovenia 1. Slovenska Mladinska Liga
Ns Mura
-
-
NK Bravo Publikum
inprogress
۱۷:۰۰
  Argentina Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
Justo Jose de Urquiza Reserves
-
-
Ca Argentino De Quilmes
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
CA San Miguel II
-
-
Acassuso Res.
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CD Armenio
-
-
CA Fenix
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Russia Moscow Championship
FSM-2
-
-
Krasnogvardeets
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece Cup EPSI (Creta zone)
Asi Gonia
-
-
EAP
inprogress
۱۶:۳۰
  Bulgaria AFL Cup
Fc Marica Milevo
-
-
FC Borislav 2009
inprogress
۱۶:۳۰
FC Borislav 2009
-
-
Fc Marica Milevo
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Spartak Plovdiv
-
-
FK Gigant Saedinenie
inprogress
۱۶:۳۰
  Hungary NB I, Women
St Mihaly Szeged
-
-
Diosgyori VTK
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece Cup EPSDA (West Attika zone)
Akratitos
-
-
Mandraikos
inprogress
۱۶:۳۰
  Bulgaria Third League South East
Zagorets Nova Zagora
-
-
FK Atletik Kuklen
inprogress
۱۶:۳۰
  Ukraine Amateur Cup
Sc Poltava
-
-
FC Tavriya Novotroitskoe
inprogress
۱۳:۳۰
FC Olimpia Savyntsi
-
-
Lnz Lebedyn
inprogress
۱۴:۳۰
FC Dynamo-Univer Kharkiv
-
-
Victoria Mykolaivka
inprogress
۱۵:۳۰
FC Junist Verchnia Bilka
-
-
Odek Orziv
inprogress
۱۵:۳۰
  Ukraine Vyscha League Dnipropetrovsk Region
Fc Pavlograd
-
-
FC Dnepragro Sinelnikovo
inprogress
۱۳:۳۰
Fc Legionary Dnipro
-
-
Skoruk Tomakovka
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
Csm Politehnica Iasi
-
-
Acs Foresta Suceava
Finished
۱۲:۳۰
  International Youth U23 Friendly Games
Mexico
۱
۱
Argentina
Finished
۰۲:۳۰
  Nicaragua U20 Liga Primera Juvenil
Managua
-
-
Chinandega
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید